۴ مقاله که هر کارآفرین باید مطالعه کند

  • ایستگاه نوآوری
  • 04 آذر 99
۴ مقاله که هر کارآفرین باید مطالعه کند

هفته جهانی کارآفرینی مناسبتی است که هر ساله در آخرین هفته از ماه نوامبر مصادف با ٢٨ آبان تا ۴ آذر برگزار میشود. این هفته بزرگترین تجلیل ازکسانی است که با کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای جدید سعی بر خلق ایده های نو برای زندگی بهتر، بالا بردن رشد اقتصادی و گسترش رفاه اجتماعی دارند.
ما در ایستگاه نوآوری به مناسبت هفته کارآفرینی به مرور و معرفی منابع الهام بخش برای کارآفرینان پرداختیم. یکی از این منابع مطالعه مقاله های حوزه کارآفرینی است که در ادامه مطالب به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

مقاله اول: Being a Successful Entrepreneur Isn’t Only About Having the Best Idea
نویسنده: Molinsky Andy – استاد دانشگاه و نویسنده در حوزه کسب و کار
در این مقاله نویسنده بیان می کند که برای کارآفرین شدن تنها داشتن ایده کافی نیست. او معتقد است داشتن یک ایده بخش آسان ماجرا است و بخش دشوار اجرای آن ایده است. در ادامه او نکاتی را برای کمک به اجرای بهترایده هایمان بیان می کند.

مقاله دوم: 50Signs You Might Be an Entrepreneur
نویسنده: Rampton John – کارآفرین، سرمایه گذار و علاقه مند به حوزه استارتاپ
نویسنده عقیده دارد که کارآفرین بودن یک سبک زندگی است نه یک شغل یا سرگرمی. او در این مقاله از ویژگی ها و خصیصه های رفتاری کارآفرینان که در کنار استعداد ذاتی شان به آن ها در مسیر رسیدن به هدف هایشان یاری می رساند صحبت می کند.

مقاله سوم:Mark Cuban Says These are the Dumbest Things Entrepreneurs Do
نویسنده: Fell Jason – مدیر استودیو کارآفرینی
در این مقاله نویسنده از اشتباهات رایجی که کارآفرینان مرتکب می شوند صحبت می کند و دستورالعمل هایی برای جلوگیری از تکرار آن اشتباهات به ما ارایه می کند.

 

مقاله چهارم: 10Things I Wish I Knew Before I Started My Own Business
نویسنده: Rampton John – کارآفرین،سرمایه گذار و علاقه مند به حوزه استارتاپ
نویسنده دراین مقاله سعی می کند با بیان نکاتی کاربردی که بهتر است پیش از شروع یک کسب و کار بدانیم به ما در راه اندازی بهتر کسب وکارمان کمک کند.

, , , , , ,

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *