درباره ما

فضای کار مشترک ایستگاه نوآوری

ایستگاه نوآوری نخستین مجموعه ارائه دهنده خدمات فضای کار اشتراکی در شهر رشت و استان گیلان است که با هدف ایجاد بستر تعامل سازنده و کمک به جامعه کارآفرین، فریلنسرها و دانشجویان در سال ۹۸ پا به عرصه ظهور گذاشت. ایستگاه نوآوری با ارائه خدمات کامل مشابه یک دفتر کار اختصاصی، در تلاش برای کاهش مشکلات و هزینه‌های راه اندازی کسب و کار بوده است.

خدمات:
هر آنچه در دفتر کار شخصی خود لازم دارید در یک مکان، بدون دردسر و هزینه بالا ماننده هزینه رهن، قبوض آب برق گاز، تجهیزات دفتری، خدمات تاسیساتی و نظافت و شارژ ساختمان، ارائه میز و صندلی، کمد شخصی، اینترنت پرسرعت، پذیرایی رایگان، اتاق جلسات، خدمات زیرساختی و تاسیساتی مانند تهویه، دسترسی به آشپزخانه باز، امکان دریافت بسته‌های پستی و…

رویدادها:
شبکه‌سازی و آشنایی با افراد جدید و حفظ ارتباط با افراد تاثیر گذار اکوسیستم از مهم‌ترین مزایایی‌ست که شرکت در رویداد‌های مختلف حوزه فعالیت‌تان برای شما به ارمغان می‌‌آورد.
ایستگاه نوآوری نه تنها یکی از مراکز عمده برگزاری رویدادها در استان گیلان است بلکه بنیان‌گذاران مجموعه از برگزار کنندگان مطرح‌ترین رویدادهای کارآفرینی، آموزشی و ترویجی در سطح کشور هستند. با عضویت ثابت در ایستگاه نوآوری از تخفیفات دائمی و اولویت در شرکت در رویداد‌های بسیاری بهره‌مند خواهید شد.

کارگاه‌ها:
آموزش از مهمترین کلید‌های موفقیت کارآفرینان برتر است و تداوم به روز بودن در زمینه مهارت‌های مرتبط حرفه‌ای و شغلی باعث پویایی و پیشرفت روز افزون کارآفرینان خواهد بود.
در طول سال کارگاه‌های مختلفی به صورت داخلی یا مستقل در ایستگاه نوآوری برگزار می‌شوند، اعضای ثابت مجموعه همواره میتوانند با اولویت بالاتر و تخفیفات دائمی یا در برخی موارد رایگان در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

امکانات ما در فضای کار اشتراکی

میز کار

اینترنت نامحدود رایگان

چای رایگان

اتاق جلسات

کمد اختصاصی

کدپستی اختصاصی

امکانات پذیرایی

دسترسی به پرینتر

پارکنیگ جنب ساختمان

دسترسی آسان به مرکز شهر

تخفیف در رویدادهای داخلی

تخفیف سرویس‌های همکاران

تخفیف خدمات مشاوره

فضای دوچرخه

تیم ما

امین فرهنگ
هم‌بنیانگذار
مهران عباسی
هم‌بنیانگذار
فهیمه باقرپور
تولید محتوا و شبکه‌های اجتماعی
نیلوفر نجفی
کارشناس اجرایی
ریحانه منادی
کارشناس اجرایی

همکاری با ایستگاه نوآوری

شما می‌تونید جهت همکاری بصورت ثابت و کارآموزی از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.